Zemní práce

Zemní práce a modelace terénu jsou nedílnou součástí realizace každé zahrady. Zahrada s členitým povrchem a vytvořenou modelací bude vždy vypadat lépe  než zahrada s rovným povrchem. Zajisťujeme kompletní terénní úpravy a výkopové práce. Specializujeme se na soukromé zahrady, ale také na rozsáhlé realizace firemních areálů i veřejné realizace. K dispozici máme kloubový mininakladač Multione a pásový minibagr Bobcat. 


Mininakladač Multione SL835DT se díky svým malým rozměrům, velké síle a kloubové konstrukci dostane prakticky do všech zákoutí Vaší zahrady. Může tak vyřešit i jinak komplikované situace v místech, kde se jiná technika nedostane, nebo díky svému výkonu není schopna práce. Tento stroj zvládne i zcela kompletní realizaci zemních prací. Výhodou oproti velkým bagrům je to, že díky své malé váze nezničí a neudusá podloží. K tomuto stroji máme kombinovanou lžíci, vhodnou k rozvozům a lehké modelaci. Hmotnost 1,5tuny.


Minibagr Bobcat E26 vyniká velkou silou a mobilitou. Díky velké síle a pásové konstrukci se dostane prakticky do všech zákoutí Vaší zahrady. Může tak vyřešit i jinak komplikované situace v místech, kde se jiná technika nedostane, nebo díky svému výkonu není schopna práce. K tomuto stroji máme různé druhy výkopových lžící. Můžeme provádět výkopy různých šířek, nebo pomocí svahovací lžíče modelovat terén, popřípadě nedostupné a těžkopřístupné svahy. Hmotnost 2,5tuny.

TechnikaCena v Kč/hod
Ruční práce 390
Stavební dozor, vyměřování500
Multione SL835DT900
Köppl Taurus / Athlet1600

Dále je nutno počítat s dopravou

Připočítává se dovoz a odvoz nakladače a dále dopravní náklady u realizace za dodávku. Počítá se cesta tam i zpět.

Ukázky zemních prací